Pathfinder Leden' Communiqué: C19-status en HIV-inzetten

7 apr. 2022

Datum:7 april 2022

Welkom bij een andere Pathfinder Communiqué, exclusief voor onze leden, naar u gebracht door leden van ons team.

In deze tweede editie geeft ANH Intl oprichter, wetenschappelijk en uitvoerend directeur Rob Verkerk PhD, perspectieven van waar we nu staan, meer dan twee jaar nadat het nieuws van een nieuw coronavirus in de zeevruchtenmarkt in Wuhan via de wereldmedia bekend werd gemaakt.

In zijn boodschap kristalliseert Rob enkele van de meest in het oog springende bevindingen van enkele van zijn recente analyses, waaronder de plannen van de globalisten voor Afrika, en de implicaties van fragmenten van HIV in het SARS-CoV-2 genoom. 

Om toegang te krijgen tot deze inhoud moet u een ANH Pathfinder zijn.

Ontdek hier hoe u lid kunt worden.

Als u al een ANH Pathfinder bent, log dan in op uw account.

Als u nog geen ANH Pathfinder bent, kijk dan hier hoe u lid kunt worden.

Podcast Video Nieuws Gebeurtenis Campagne Alle